Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Двигун Д-21

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Д-21 – безкомпресорна модель двигуна від Володимирського МТЗ. Він має повітряну систему охолодження двигуна і встановлюється на різну сільгосптехніку, найчастіше це моделі трактора Т-25 або Т-16 . Дизельний мотор відрізняється широким інтервалом оборотів при високому показнику крутного моменту. Таке поєднання забезпечує високу мобільність транспорту. Також плюсом буде екологічність дизельного мотора завдяки мінімальній кількості чадних газів.

В разі поломки мотора Д-21 або необхідності заміни його деталей, виручить інтернет – магазин « Агроплан ». У каталозі представлений багатий вибір запчастин для трактора Д-21. Багаторічний досвід роботи дозволив нам стати справжніми експертами, щоб ви могли купити двигун Д-21 за вигідною ціною. Стати нашим клієнтом легко, для цього необхідно оформити замовлення або зателефонувати за контактними телефонами.

Пристрій і технічні характеристики

Основні елементи дизельного двигуна Д21 знаходяться на блок-картері, кожусі маховика. Основну роботу двигуна забезпечують в основному поршні, картер і циліндр, вони працюють як єдиний механізм. Зліва розташований дефлектор, випускний і впускний трубопроводи, а також свічка підігріву, паливна апаратура. Спереду знаходиться осьової вентилятор, горловина, в яку заливається масло, фільтри, шків приводу і генератора, а також інші деталі. До основних технічних характеристик двигуна Д -21 відносяться:

 • потужність – 1500 – 2000 об / хв;
 • хід поршня досягає 120 мм;
 • обсяг мастила досягає 7 л;
 • крутний момент – від 103 до 113 Нм, в залежності від модифікації;
 • вага двигуна - 270- 295 кг.

Робочий цикл двигуна Д21 включає кілька тактів: спочатку відбувається впуск, коли поршень переміщається зверху в сторону нижньої мертвої точки, потім стиснення, під час якого поршень рухається навпаки. Наступний етап – робочий хід: всі клапани закриті, тиск зростає, а температура досягає 1750 градусів і останній - випуск, при якому поршень прямує знову до верхньої точки і виштовхує гази, очищаючи циліндр.

Ключові переваги двигуна Д-21

Крім досить простої конструкції двигун Д-21 має ряд інших переваг:

 • нескладне технічне обслуговування мотора (не потрібен розширювальний бачок, радіатор і інші елементи для охолоджувальної системи, яка працює на основі рідини);
 • завдяки повітряній системі охолодження двигун Д-21 можна використовувати при різних температурних режимах;
 • невеликі габарити і маса двигуна;
 • стійкість до вібрацій і різних умов, в яких працює техніка.

Також двигун Д21 витрачає трохи палива. Завдяки великій кількості модифікацій легко вибрати запчастини для мотора і його ключові вузли.

Несправності і обслуговування двигуна Д-21

Навіть самий надійний двигун рано чи пізно виходить з ладу. Причиною поломки може бути неякісне паливо, неправильний монтаж, несвоєчасне обслуговування. Найчастіше зустрічаються такі проблеми:

 • Глухий шум у місці, де рухається поршень – причиною може бути проворачивание або знос вкладиша шатуна.
 • Стук в картері, який посилюється, коли збільшується число оборотів колінчастого вала двигуна. Багато хто знає, що це знос підшипників.
 • Поломка клапанних пружин.
 • Шум в опорах клонували говорить про знос вкладишів підшипників двигуна Д-21.
 • Слабке прилягання до сідел клапанів.
 • Проблеми при запуску мотора можуть бути пов'язані з несправністю газорозподільного механізму.

Зручний інтерфейс сайту дозволяє вибрати необхідні характеристики деталі двигуна Д-21 за допомогою фільтрів, вивчити опис, а також детальне фото і розміри. Це спрощує і прискорює вибір запчастини. Професійні менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Вгору