Всім доброго дня!

Сьогодні ми підготували відеоогляд-розпакування LED фари 20W з функцією денних ходових вогнів і світло-тіньовою межею. Багато автомобілістів хочуть купити LED фари, які дають чітку-світло тіньову межу (СТГ) - налаштовувати і встановлювати їх легко і можна бути впевненим, що зустрічних водіїв СТГ фари не засліплюють.

У нашому відеоогляді якраз такі фари - кругла і квадратна світлодіодна фара потужністю 20 Ватт. Важливим і приємним доповненням в цій фарі виступає функція ДХВ - денних ходових вогнів. Днем, коли включати фару на повну потужність не має сенсу, функція денних ходових вогнів дуже виручає. По периметру фари встановлений ободок (в народі кажуть "котяче око"), який дає біле, дуже помітне світіння.

 

Посилання на відеоогляд круглої фари на нашому Youtube каналі

Посилання на відеоогляд квадратної фари на нашому Youtube каналі

 

У LED фарах встановлені Cree діоди, які по довговічності роботи і надійності не зрівняються з іншими виробниками. Кожен діод потужністю по 10 Ватт дає дуже чіткий яскравий, білий світ з температурою свічення 6000 Кельвінів. Світло діодів збирається в чіткий промінь за допомогою лінзи, яка в свою чергу формує світло-тіньову межу.

LED фара 20W кругла і LED фара 20W квадратна в першу чергу підійдуть на автомобіль, квадроцикл або позашляховик. Однак, при бажанні їх можна встановити на трактор, комбайн або спецтехніку - фари готові підключатися як від 12 так і 24 Вольт.