,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Плуги для мотоблоків та мотокультиваторів

Плуг до мотоблока являє собою спеціальне навісне обладнання, яке використовується для обробки різної грунту. Техніка дозволяє значно знизити витрати фізичної енергії, а також скоротити час на виконання необхідних робіт. Крім того, після оранки грунт збагачується киснем, що позитивно впливає на її врожайність. Плуг можна встановити на мотоблок і мотокультиватор, в залежності від моделі.

« Агроплан » – одна з найбільших в Україні компаній, яка займається продажем запчастин для сільгосптехніки, включаючи мотоблокі. На сайті представлена продукція від кращих виробників, асортимент постійно поповнюється новими товарами, щоб ви могли купити плуг мотоблока за найкращою ціною.

Які бувають плуги для мотоблока?

За конструкцією всі плуги для мотоблока схожі, вони складаються з відвалу, ножа, лемеші, п'яти і станини. Ключова відмінність – габарити ножа. Чим більше буде ніж, тим більше грунту плуг здатний за раз зрізати і відповідно перевернути. Залежно від габаритів ножа плуги культиватора бувають:

 • c ножем менше величини 15,5 см – підходять для культиваторів і мотоблоків масою 50 - 80 кг і потужністю 4-6 к.с.;
 • з ножем 15,5-21 см – відмінно працюють в парі з мотоблоком вагою від 80 кг і потужністю від 6 к.с.;
 • з ножем 21-35 см – використовуються для мотоблоків від 130 кг і 9 к.с.

По виду лемеші плуг до мотоблока може бути гвинтовий, циліндричний або напівциліндричний. Також виділяють безвідвальну і відвальні види агрегатів. відвальні використовують для обробки невеликої ділянки землі, вони можуть орати гладко, з борозною або без неї.

Як вибрати плуг для мотоблока?

При покупці відповідного плуга для мотоблока, потрібно визначитися для яких цілей буде використовуватися агрегат, який обсяг площі землі йому потрібно буде обробити і за який час. Також варто звернути увагу на такі характеристики:

 • модель мотоблока, його потужність і вагу;
 • особливості ґрунту на оброблюваній ділянці;
 • розміри плуга для мотоблока і характеристики ножа;
 • матеріал корпусу та інших деталей.

Якщо ви ще думаєте, де купити плуг на свій мотоблок, телефонуйте нам. Нашим клієнтам ми готові запропонувати багатий асортимент товарів, доступні ціни та оперативну доставку по всіх містах.

Багатий вибір товарів за хорошою ціною

Завдяки зручним фільтрам, наявності фото і характеристик можна вивчити асортимент магазину і зробити замовлення на плугдля мотоблока прямо на сайті або зателефонувати за контактними телефонами. У нашому інтернет магазині можна купити такі товари:

 • Плуг для ПЛЗ – використовується для культиватора з водяною або повітряною системою охолодження. Корпус кріпиться до мотоблока також за допомогою зчіпки. Щоб налаштувати плуг на роботу, передбачені регулювальні отвори.
 • Плуг для мотоблока Zirka 61 з короткою і довгою рамою. Потужно зміщувати корпус по відношенню до осі завдяки регулювальної тязі. Також передбачені пази, за допомогою яких можна відрегулювати положення конструкції, вони розташовані на задній частині рами. Сам леміш виробляється із сталі, він має вигнуту форму. Під час роботи техніки опорна колесо плуга для мотоблока дозволяє регулювати глибину оранки під час роботи техніки.
 • Плуг до мотоблока Zirka 105 відрізняється укороченою рамою, відвал приварений до корпусу, леміш знімний. Деталь підходить для мотоблока з повітряним охолодженням. Корпус зміщується по відношенню до осі мотоблока без будь-яких змін положення. Плугом можна виорати поле з глибиною захвата до 20 см.
 • Плуг до ПНС 1-20 регульований – встановлюється на досить важкі блоки з повітряною системою охолодження. З його допомогою можна зорати різну грунт, регулюючи положення відразу в трьох площинах.
 • Універсальний плуг для мотоблока ПН-1-20МБ з відвалом – допомагає швидко зорати різну грунт. Також він непогано справляється з кришеним і оборотом шарів грунту.

Все плуги до мотоблока виготовлені з міцної і надійної стали. Вони відрізняються довговічністю, стійкістю до механічних пошкоджень і температурних змін.

Ми співпрацюємо з надійними постачальниками з України та Європи. Завдяки налагодженій логістиці і досвідченим співробітникам купити плуг до мотоблока можна максимально швидко і недорого. Для оперативного замовлення зручно залишити заявку через сайт. Додатковим бонусом буде оперативна доставка і гарантія від виробника.

Немає товарів

Вгору