,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Проблискові маячки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Проблискові маячки - вид світлових попереджувальних сигналів, які встановлюються на спецтехніці та призначені для оповіщення учасників дорожнього руху. Згідно з українським законодавством, для інформування використовуються певні колірні рішення в залежності від призначення техніки.

У нашому магазині представлений широкий асортимент від вітчизняних та іноземних виробників в різної цінової категорії. Пропонований перелік товарів постійно розширюється, тому вибрати проблисковий маячок не складе труднощів.

Коли потрібен маячок?

Проблискові маячки виконують важливу функцію - підвищення рівня уваги на дорозі з метою попередження. Такі мигалки можна встановлювати на автомобілі служби МВС, поліції, пожежної охорони, швидкої допомоги, трактори, комбайни, банківські або інкасаторські машини, спеціалізовану будівельну техніку, поштову службу. Також згідно з правилами дорожнього руху, проблискові маячки встановлюються в таких випадках, коли здійснюється:

  • виконання ремонтних, будівельних, дорожніх робіт;
  • перевезення неповнолітніх;
  • погрузка транспортних засобів, які були пошкоджені;
  • перевезення отруйних, легкозаймистих, вибухових речовин;
  • супровід вантажівок, у яких є великогабаритний вантаж.

Інші учасники руху повинні звертати увагу на транспорт з мигалкою. Відсутність мигалки буде порушенням правил, може бути виписаний штраф.

Конструктивні особливості проблискових маячків

Проблисковий маячок роторного типу містить спеціальне поворотний пристрій для відбивача, обертання якого осуществляетсячерез ремінну передачу від компактного електродвигуна. Проблискові маячки зроблені з міцного матеріалу, в них є дзеркальне покриття. Як джерело світла використовуються ФАРН лампи або світлодіоди, тому навіть вдень світло від маячка буде видно.

Типовий відбивач, який обертається навколо лампочки, має простий механізм, але виходить з ладу швидше, ніж імпульсні маяки. Вони не мають обертових частин і працюють завдяки послідовній видачі світлових імпульсів. Іншими словами, сам світло блимає.

Маячки проблискові зручно кріпляться на постійній або тимчасовій основі. Спосіб кріплення проблискового маячка до кузова може бути болтовим або магнітним. Деякі моделі мають кронштейни для швидкої установки на край даху - це найнадійніший варіант. Така мигалка не зможе зірватися струменем повітря або сильним вітром від зустрічної фури.

Конструкція враховує особливості експлуатації мигалок. Досить часто автомобілі спецслужб піддаються серйозним динамічним впливам і їдуть на великій швидкості, тому маячок проблисковий роблять з високоміцного полікарбонату, який здатний витримати великі механічні навантаження.

Які бувають проблискові маячки?

Проблискові маячки для спецтехніки можуть бути декількох видів:

  • Сині мигалки - це затребуваний і поширений вид світлового оповіщення в межах міста. Він може використовуватися як окремо, так і спільно з білими і червоними мигалками. Такий маячок зазвичай використовується екстреними службами: поліцією, швидкої, МНС, пожежною службою. проблискові маячки можуть супроводжуватися сигналом. Якщо водій зустрів такий транспорт, він зобов'язаний поступитися йому дорогу.
  • Помаранчевий - найбільш популярний варіант, який встановлюється на тракторах, комбайнах, збиральної, а також спецтехніки - дорожньої, будівельної, складської, автомобілях супроводу.
  • Червоний - символ небезпеки, тому попереджають учасників руху бути гранично уважними. Його встановлюють на транспортні засоби комунальних, дорожніх служб, спеціальну техніку, а також на поліцейські машини спільно з синіми проблисковими маячками.

Проблискові маячки зеленого або біло-місячного кольору рідко використовуються і відносяться до додаткових світловим приладам. Проблисковий жовтий маяк не дає переваги в русі тому автомобілю, на якому він стоїть, а служить для попередження інших учасників руху про небезпеку.

Як вибрати і де купити проблискові маячки?

Щоб транспортні засоби спецпризначення могли вільно і швидко переміщатися по місту, їм просто необхідні проблискові маячки. При їх виборі потрібно враховувати призначення, міцність матеріалу, конструктивні особливості та умови монтажу. Все проблискові маячки обов'язково повинні розміщуватися на даху автомобіля, щоб під час обертання маяка було видно на всі 360 градусів.

Вигідно купувати проблискові маячки в інтернет магазині «Агроплан». Ми співпрацюємо з кращими виробниками, щоб ви могли купітьмігалкі за вигідною ціною з оперативною доставкою по Украіне.Новий партнер в нашій особі вас ніколи не підведе, тому що тут продумана кожна дрібниця.

Вгору