Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Запчастини на двигун СМД-60 (Т-150)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Т-150 – досить популярна і затребувана модель колісного трактора. Серце техніки – її двигун, тому потрібно стежити за справною роботою мотора і своєчасно міняти його деталі.

Наявність на складі, оперативна доставка, великий вибір запчастин для двигуна Т150 і низька ціна – головні переваги нашого магазину. Замовлення можна оформити в будь-який зручний час.

Переваги двигуна СМД 60 для трактора Т-150

Трактор Т-150 вітчизняного виробництва укомплектований дизельним двигуном моделі СМД-60. Мотор постійно вдосконалюється, підвищується його надійність і ресурс. Ключові особливості, якими відрізняється двигун Т-150:

  • Велика потужність (165 к.с.), що забезпечує значне підвищення продуктивності агрегату при якісному виконанні сільськогосподарських робіт на заданих швидкостях.
  • момент, що Крутить до 813 Н · м і його запас забезпечує стабільність виконання технологічних процесів при змінному навантаженні, менша кількість перемикань коробки передач. Трактор здатний швидше розганятися і долати великі сили протидії без додаткового перемикання передач, підвищується не тільки продуктивність машинно-тракторного агрегату, а й ресурс двигуна Т150, трансмісії.
  • Менша витрата палива (180 г / л / годину) за рахунок більш високої повноти згоряння палива в циліндрах двигуна. Крім того, за рахунок конструктивних особливостей механізмів і систем дизельного двигуна Т-150 зменшено внутрішні втрати енергії.
  • Зменшення ступеня стиснення і зменшення розмірів турбіни покращують слабкі сторони, які також має двигун Т-150 з турбонаддувом, а саме дозволяють збільшити крутний момент при низьких частотах обертання коленвала (швидкість обертання приблизно 2100 об. / хв) і скоротити час виходу на новий режим роботи при різкому прискоренні.

Мастильна система двигуна Т-150 проходить кілька стадій очищення за допомогою центрифуги. Спочатку підлягають видаленню найбільші частки, потім паперовий фільтр усуває найдрібніші фракції. Тиск масла двигуна регулюється за допомогою шестеренчатого насоса з приводом клонували. Також передбачена паливна система з паливним бачком обсягом до 430 літрів.

З метою підвищення надійності та безпеки використання трактора необхідно стежити за справністю деталей двигуна Т-150, а також системою змащення.

Як вибрати і де купити запчастини для мотора Т-150?

Якщо з яких-небудь причин деталі вийшли з ладу або зносилися, їх можна вибрати і замінити, скориставшись онлайн-замовленням від « Агроплан ». В одному розділі ми зібрали всі деталі, які точно підійдуть на двигун для трактора Т-150:

  • компресор на двигун Т-150;
  • паливний насос;
  • картер з кришкою;
  • насос шестерневий;
  • інтегральне реле та інші деталі.

Вибір запчастини, яка точно підійде на двигун Т-150 краще робити після огляду майстром техніки. Також потрібно знати розміри, технічні характеристики агрегату. Варто звертати увагу на потужність агрегату і його конструктивні особливості. Доступні як оригінальні запчастини на двигун Т-150, так і недорогі аналоги.

Для трактора дуже важливо, щоб робота була безперервною, особливо в період збору врожаю. Тому навіть годину простою техніки може коштувати дуже дорого для фермера. Щоб заощадити фінанси і час, зручно замовити деталі на двигун Т-150 через інтернет. Уже через кілька днів ви будете насолоджуватися новим придбанням, а новий партнер в особі Агроплан вас ніколи не підведе, тому що тут продумано все, від розміщення товарів на сайті до їх упаковки і відправки.

Вгору