Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Запчастини до комбайнів

Комбайн в сільськогосподарській сфері є машиною, що здатна виконувати три і більше операції. Вибір спецтехніки ведеться за специфікою використання. Комбайни активно застосовуються для збору зернових культур, буряків, картоплі, кукурудзи, льону і багатьох інших культур.

Якщо розглядати зернозбиральний комбайн, то він виконує послідовно кілька дій. Техніка зрізає культуру, подає її в молотильний апарат, обмаливает зерна з колосків, відокремлює від купи і домішок, транспортує в бункер і вивантажує з нього.

Така кількість операцій можливо за рахунок складного пристрою комбайна. Через велике навантаження і складних умов роботи багато запчастини для комбайнів змінюються досить часто. В першу чергу, потрібен ремонт і підготовка техніки до сезону, а також її огляд і ремонт після закінчення робіт. Може знадобитися заміна деталі в розпал збору врожаю.

Затребуваність запчастин привела до великої кількості пропозицій на ринку. Серед них потрібно вміти відрізняти качественниезапчасті на комбайни, здатні впоратися з навантаженням і тривало виконувати свої завдання.

Що стосується безпосередньої заміни і ремонту, то з технікою повинен працювати професіонал, який знає про всі її особливості.

Уразливість запчастин на комбайнах

Комбайнери і механіки, які максимально близько знайомі з сільгосптехнікою, відмінно знають її вразливі місця, а також важливість своєчасного ремонту і якості підібраних запчастин. Неофіційний виробник зазвичай економить на матеріалах і не здатний врахувати всі нюанси, а тому навіть нова його запчастина нижче якістю і не справляється з навантаженнями. Це веде до частих поломок. Іноді в якості ремонту досить заміни гайки або болта, але бувають ситуації, коли цілий вузол серйозно пошкоджений і без його відновлення техніка непрацездатна. Якщо підібрані хороші, відповідні вимогам запчастини, комбайн працює якісно і служить довго.

До вразливих і вимагає планової заміни запчастин відносять:

  • ходову (в неї входять диски, манжети, гідроциліндри, кільця і ​​інше),
  • електрообладнання (необхідні датчики, фари, лампи, запобіжники та інша електрика),
  • гідравлічну систему (включає в себе заглушки, насоси та їх елементи, фільтри та інше),
  • моторну частину, а також водійські кабіну (в них знаходяться двигун, радіатор, обладнання для вентиляції, елементи кріплення),
  • жнивну частину і обладнану платформу-підбирач (в них знаходяться ножі, ланцюги, транспортер, « пальці », шківи, а також муфти),
  • спеціальну молотарку (вона має ремені, муфти, зірочки, вентилятори),
  • установку "подрібнювач-розкидач" (включає ножі, барабан та інші запчастини).

Вигідно купити запчастини до комбайнів

Купити запчастини для зернозбиральних комбайнів набагато простіше через пошук в інтернеті. Для цього достатньо знати модель техніки і параметри шуканої запчастини. При онлайн пошуку знаходиться маса оголошень з пропозиціями за різними цінами.

Інтернет-магазин « Агроплан » пропонує купити запчастини на комбайн високої якості для будь-якого вузла. Вони оформлені в зручний каталог, сортуються за категоріями. Для прискорення процесу покупки можна скористатися пошуком по назві і артикулу. Більшість запчастин для комбайнів можна вибирати з наявності, а відсутні легко замовити. Для цього зв'яжіться з менеджером по телефону або в чаті (з 9 до 19 щодня) і назвіть необхідну запчастину.

З « Агроплан » вигідно купувати запчастини до комбайнів, тому що у нас шірокійассортімент і вигодниецени, товар від надежнихпоставщіков. Максимально зручним замовлення для вас роблять п'ять способів платежу та доставка в будь-який куточок України однією з трьох транспортних компаній (Укрпошта, Нова пошта, Делівері).

Вгору