Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари в побажання
0
Мій кошик

Запчастини на роторну косарку

Запчастини до косарок Z-169 і Z-173 Wirax

У магазині Агроплан можна підібрати і купити запчастини до косарці роторної Z-169 і Z-173. Все обладнання та деталі до неї вироблено в Польщі. Працює в парі з трактором від 25 кінських сил та вище.

Ми знаємо, що кожна година простою косарки роторної для тракторів під час сільгосп робіт може обернутися значними збитками, тому всі замовлення на запчастини, що надійшли до 15:00 відправляємо в той же день.

Для швидкого і якісного скоса трави, потрібна справна роторна косарка, тому для планового та екстреного ремонту в нашому магазині ви зможете замовити ножі косарки, шківи, ​​маточини ротора, кожухи, конуси, ремкомплекти, ремені, пружини і диски для роторної косарки Wirax Z 169, Z 173. Запчастини роторної косарки для трактора виготовляються із застосуванням зносостійких матеріалів, тому деталі будуть служити багато років поспіль. Швидкозношувані деталі такі як ножі і ремені вимагають більш частої заміни і краще їх купувати про запас, але якщо раптом у вас потрібної деталі на складі не виявилося, то ми готові відправити її в найкоротші терміни. Косарки для трактора вимагають пильної уваги під час активної роботи, після закінчення і перед стартом сезону роботи. Ми здійснюємо цілорічні поставки запчастин до роторної косарці на трактор в усі населені пункти України 7 днів на тиждень.

Всі вироби в нашому магазині відповідають вимогам тривалої експлуатації:

- висока зносостійкість

- висока стійкість до механічного, хімічного, термічного і біологічного впливу

- зручність в установці і експлуатації

- гарантія якості

Вгору