,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Запчастини на КРН 5.6

Культиватор КРН 5.6 – сільгосптехніка, призначена для міжрядної обробки посівів плодово-ягідних рослин, різних насаджень, культур. Завдяки культивування забезпечується оптимальний повітряний режим грунту, накопичення в ній необхідної для рослин вологи. При цьому також відбувається активізація корисних організмів і боротьба з бур'янами.

Запчастини крн 5.6 легко купити в нашому інтернет-магазині. Компанія « Агроплан » має великий досвід в продажах запчастин для сільгосптехніки, включаючи культиватор КРН 5.6. Це дозволило нам стати справжніми експертами, щоб ви могли купити раму на крн 5, 6, а також інші запчастини за вигідною ціною.

Широкий асортимент за вигідною ціною

КРН 5.6 – це навісний культиватор, який використовується для обробки міжрядь 12-ти і 8-мірядних посівів просапних культур з міжряддями 45 – 70 см. Крім розпушування на певну глибину також культиватор використовується для додавання сипучих мінеральних добрив в грунт.

Також досить популярні моделі культиваторів КРН 4.2 і 8.4. На перший погляд техніка виглядає просто, але через велику кількість обладнання вона вимагає особливого догляду. На сайті можна вибрати такі запчастини крн 5.6, 4.2 і 8.4:

  • Вісь колеса прикочуючими, на якій кріпляться колеса КРН.
  • Сектор або гребінець секції – елемент несучої частини культиватора.
  • Стяжка в зборі - запчастини на крн 5.6, які представляють собою стягнутий механізм, який складається з: гвинтів і стягнутий гайки.
  • Раструб долота   і саме долото, яке кріпиться до секції робочих органів за допомогою кронштейна. Він служить для внесення добрива і розпушування грунту в міжряддях.
  • Центральний окучник - запчастини на крн 5.6, призначені для обробки грунту і її підгортання.

При неправильної експлуатації культиватора, а також в результаті зносу, механічних пошкоджень, будь-яка запчастина на крн 5.6 може прийти в непридатність. Не завжди можна відремонтувати запчастини, простіше їх купити, тим більше, що вартість доступна. Якщо своєчасно замінити запчастини на крн 5.6, можна уникнути поломок ключових узлов.Ми пишається високою якістю своїх товарів завдяки співпраці з кращими виробниками і перевіреними постачальниками, при цьому ціна залишається доступною.

Нам довіряють наші клієнти завдяки налагодженій логістики та доступними цінами на запчастини на крн 5.6. Для кожного товару є характеристики, опис і докладний фото, що спрощує вибір. Професійні менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Немає товарів

Вгору