Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Автосвітло

Освітлення повинне бути в кожному сучасному автомобілі, на тракторі і комбайні. Від його якості буде залежати не тільки комфорт водіння, але і безпеку пасажирів, водія, учасників дорожнього руху. На сьогоднішній день існує величезний вибір ліхтарів і фар, які мають різне призначення і відрізняються по потужності, конструкції, кольору, формі і іншим характеристикам.

« Агроплан » - спеціалізований інтернет-магазин автосвітла, який має багаторічний досвід в продажах автооптики для автомобілів, сільськогосподарської та спецтехніки. Нашим клієнтам ми готові запропонувати багатий асортимент товарів, доступні ціни та оперативну доставку по всіх містах.

Класифікація автосвітла

Спочатку розглянемо основні види автосвітла, представленого на сайті. Залежно від місця установки і призначення розрізняють такі основні групи:

  • Світлодіодні фари – вони включають звичайні фари ближнього і дальнього світла, світлодіодні фари і балки для автомобілів, квадроциклів, тракторів, комбайнів, позашляховиків, а також спецтехніки.
  • Ліхтарі – група автосвітла, яка включає передній, задній ліхтар, підсвічування номера, габаритні ліхтарі, ліхтарі на причіп різних видів.
  • Проблискові маячки - додаткові світлові попереджувальні сигнали, які встановлюються на спецтехніці та призначені для оповіщення учасників дорожнього руху.

Окремо також можна купити Світлодіодні або галогенні автолампи з різним видом цоколя, різні аксесуари для автосвітла.

Головне освітлення, яке повинно бути обов'язково на всіх автомобілях - ближній і дальнє світло. Ці режими використовуються, коли включаються передні фари. Освітлення забезпечує хорошу видимість не тільки вночі, але і в негоду. Близький автосвіт гарантує видимість на відстані 60-80 м спереду машиною. Далеке автосвітло необхідний вночі на заміських трасах, його промінь б'є до 130-150 м. Потрібно використовувати його, коли немає нікого на зустрічній, щоб не засліпити водіїв. Як джерело світла використовуються в основному галогенові і світлодіодні лампи.

Таке автосвітло, як габаритні вогні потрібен, щоб зробити транспортний засіб помітним в темряві, про означити його ширину і уникнути аварії. Якщо ви плануєте перевозити великі грузи за допомогою причепа, для нього також знадобиться автосвітло, який можна оперативно вибрати на нашому сайті.

Як вибрати автосвітло?

Перш ніж купити автосвітло, потрібно визначитися з його габаритами, місцем установки і призначенням. Далі потрібно вивчити технічні характеристики фари або ліхтаря. Потрібно звертати особливу увагу на такі показники:

  • джерело автосвітла;
  • кут розсіювання світла;
  • напруга, при якому працює автосвітла;
  • потік світла - це яскравість променя, що випускається джерелом, він вимірюється люменами і буде пропорційний потужності;
  • оптимальна колірна температура автосвітла;
  • робоча температура;
  • якість і герметичність корпусу автосвітла.

Світлодіодні ліхтарі досить економічні і споживають менше потужності, ніж ксенонові або галогенні моделі. Їх промінь найбільш наближений до звичного денного світла. При цьому термін експлуатації не менше 50 тисяч годин, тому їх вибирають багато автомобілістів. Світлодіодні габарити вибираються з урахуванням таких характеристик:

Наш магазин пропонує виключно якісні товари від кращих торгових марок. На сайті автосвітла можна без проблем замовити в 2 кліка. Якщо виникнуть питання, наші консультанти із задоволенням відповідять на них в чаті або по телефону. Ми націлені на довгострокове співробітництво, тому пропонуємо доступні ціни та хороший асортимент автосвітла не тільки для автомобілів, але також для сільськогосподарської та спецтехніки.

Вгору