Ми продаємо рукава високого тиску (РВД)світлодіодні (LED) фариавтолампи і фільтри на автомобілі, трактори, комбайни та спецтехніку з 2005 року. За цей період ми добре вивчили специфіку ринку запчастин, потреби автомобілістів та аграрного сектора. Ми пропонуємо товари, які дійсно потрібні нашим клієнтам. Агроплан постійно працює з виробниками над зниженням закупівельних цін і підвищенням якості, щоб до клієнтів надходили якісні світлодіодні (LED) фариавтолампи LEDшланги РВД і фільтри за максимально низькими цінами. Нам не соромно продавати наш товар, тому що кожен виробник і позиція в нашому каталозі перевірені часом.

На прийом і обробку заявок ми працюємо 7 днів на тиждень, без вихідних. Відправка замовлень здійснюється з понеділка по суботу.

Готові відповісти на ваші питання по телефону і в чаті (telegram, viber, онлайн) з 8:00 до 20:00 вечора в будь-який день тижня. Замовлення на сайті ви можете розмістити в будь-який час 24/7. Якщо замовлення розміщене після 19:00 ми передзвонимо вам для підтвердження на наступний день.