Ми розуміємо наскільки вам важливо швидко отримати вибрані вами РВД, світлодіодні (LED) фари, автолампи і фільтри, тому застосовуємо наступні правила:

1. Якщо замовлення оформлене до 15:00 з понеділка по суботу, ми відправляємо його в цей же день. Якщо замовлення оформлене після 15:00, ми відправляємо його наступного дня. Замовлення, оформлені в неділю ми відправляємо в понеділок.

2. Ми використовуємо декілька служб доставки, щоб ви могли отримати замовлення в максимально зручному для вас місці. Ви можете вибрати Нову пошту або Укрпошту.

3. У нас немає мінімальної суми замовлення. У нашому магазині ви можете зробити покупку від будь-якої вартості і ми будемо цьому раді.

4. У разі відправлення товару післяплатою, термін зберігання вашої посилки становить 7 календарних днів. Після закінчення зазначеного терміну посилка автоматично повертається назад в магазин.

5. Якщо ви перебуваєте в Харкові, то можете забрати вашу покупку самовивозом. Наша адреса вказана на сторінці Контактів.

 

Ми намагаємося зробити вашу покупку максимально зручною, тому ви завжди можете вибрати будь-який з варіантів оплати:

1. Оплата замовлення при отриманні (післяплата)

2. Онлайн-оплата на сайті картою Visa / Mastercard

3. Оплата на розрахунковий рахунок

4. Переказ на карту Приватбанк чи Монобанк

 

На прийом та обробку заявок ми працюємо 7 днів на тиждень, без вихідних.

Готові відповісти на ваші питання по телефону і в чаті (telegram, viber, онлайн) c 9:00 до 19:00 вечора в будь-який день тижня. Замовлення на сайті ви можете розмістити в будь-який час 24/7. Якщо замовлення розміщене після 19:00 ми передзвонимо вам для підтвердження наступного дня.