,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Передній міст Т-25

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Важливим елементом ходової системи трактора Т-25 є передній міст. Він в комплекті з задніми провідними і направляючими колесами працює в єдиній системі. Передній міст Т-25 завдяки взаємодії з рульовим керуванням забезпечує правильний поворот транспорту. Тому від якості і справної роботи деталі буде залежати ефективність роботи техніки.

Новий партнер в особі « Агроплан » вас ніколи не підведе, тому що тут продумано все до дрібниць. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент деталей, за допомогою яких передній міст Т-25 буде працювати справно. Доставка додому робить покупку більш зручною.

Функції та конструктивні особливості моста на Т-25

Передній міст до Т-25 не тільки забезпечує поворот коліс напрямних, а й є основною опорою для напіврами. Він має поворотні кулаки, що складаються з таких елементів як важелі, осі, маточини, а також колеса і тяги трапеції рульової. Передній міст з'єднаний з напіврами за допомогою шарнірів, що дозволяє гойдатися переднього мосту в поперечній площині разом з колесами. Завдяки такій конструкції колеса передні незалежно від задніх пристосовуються до різних умов. Також варто звернути увагу на такі особливості, який має передній міст Т-25:

  • Під час повороту техніки разом з колесами поворот виконує кільце підшипника. Вся передня частина при цьому спирається колеса передні і осі куркулів.
  • Обертання маточини виконується завдяки роликовим підшипників, вони знаходяться в циліндричної половині осі в передній міст Т-25 і мають конічну форму.
  • Встановлено обмежувач для повороту коліс, він знаходиться в правому поворотному кулаці.
  • У ступиці, яку має передній міст Т-25 передбачено спеціальний отвір, через яке надходить масло, необхідне для змащення підшипників. Вона зовні закривається за допомогою кришки.

Передній міст Т-25 має кулькові підшипники. Він встановлюється біля поворотного кулака в самій расточке. Щоб захистити деталь від попадання в неї пилу, а також бруду, дрібних частинок, використовується сальник з повсті.

Тяги кермові, осі кочення, цапфи, шарніри, важелі, маточини коліс, втулки та інші запчастини на передній міст Т-25 можна купити за демократичною ціною в нашому інтернет-магазині. Ми цінуємо наших клієнтів і їх час, а тому ретельно стежимо за якістю предлагаемойнамі продукції і висилаємо посилку відразу в день замовлення.

Вгору