Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Рульове управління до Т-25

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Рульове   управління трактора складається з трапеції управління, переднього моста, приводу і самого рульового механізму. Воно забезпечує зміну напрямку руху транспортного засобу в залежності від дій тракторіста.Устройство включає різні вузли і комплектуючі. Рульова колонка Т-25 – ключовий елемент, від якого залежить робота агрегату. Якщо потрібно замінити колонку або інші деталі рульового управління, їх оперативно і вигідно можна купити в інтернет-магазині « Агроплан »

Як влаштована рульова колонка на Т-25?

Рульова колонка на Т-25 знаходиться у верхній частині кришки ключовий передачі. Вона являє собою трубу з корпусом і привареним фланцем. Фланець закривається за допомогою припливів, зверху є пробка. Також передбачено холодець пристрій.

Колонка Т-25 з середини – це звичайний обертається вал, для руху якого використовуються радіальні підшипники. При повороті не потрібно прикладати особливих зусиль, це досягається за допомогою роботи так званої черв'ячної пари. Колонка рульова Т-25 пов'язана з кермом, який розташований встановлений у верхній частині валу.

Особливості обслуговування рульового механізму

Щоб всі елементи механізму рульового управління справно працювали, важливо правильно доглядати за ними. Догляд зводиться до таких простих дій:

  • перетяжка основного кріплення;
  • очищення від бруду, дрібних частинок, пилу;
  • рясне змащення всіх деталей, особливо підшипників, розташованих в рульовій колонці, а також інших деталей.

Для черв'ячної пари використовується спеціальне трансмісійне масло. Якщо своєчасно виконувати мастило і проходити техобслуговування, колонка рульова Т-25 і всі елементи управління будуть служити не один рік. Коли вийшла з ладу деталь, її можна вибрати в нашому магазині. На сайті представлений багатий вибір запчастин для системи рульового управління, які можна купити з оперативною доставкою додому. Ми пишаємося високою якістю своїх товарів завдяки співпраці з кращими виробниками і постачальниками, при цьому ціна залишається доступною.

Причини поломки і заміна рульової колонки

Необхідно своєчасно міняти деталь в разі її поломки. Найчастішою причиною поломки, з якою стикається колонка Т-25, є знос. Значні навантаження, люфти, перепади температур і інші чинники впливають на працездатність механізму.

Для того, щоб кермо ходив вільно і правильно, потрібно своєчасно замінювати рульову колонку і інші деталі системи рульового управління. Також важливу роль відіграє регулювання колонки, яка передбачає правильні настройки. Передні встановлюються прямолінійно до поздовжньої осі. Це дозволяє повернути кермо до кінця в обидві сторони. Виконуючи дії обов'язково потрібно вважати обертів, від початкового до середнього положення самого керма. Регулювання зачеплення виконується за допомогою звичайної гайки. Якщо під час налаштування ви помітили, що в конічних підшипниках передбачений осьової зазор, необхідно буде додатково видалити прокладки. Але це дія обов'язково виконується після регулювання болтом. Регулювання колонки Т-25 здійснюється по висоті, а також за допомогою нахилу по ходу трактора вперед.

Зручний каталог та інтерфейс сайту дозволяє купити оптом кермові колонки на Т-25, вали рульового управління, клапани, втулки, гайки, кронштейни, колеса рульового управління та інші деталі. Щоб було зручно шукати, весь асортимент згрупований в окремі розділи.

Сучасна рульова колонка Т-25 без проблем монтується на трактор. Однак варто звертати увагу перед покупкою на її конструкційні особливості, а також розміри. Якщо залишилися питання, наші фахівці допоможуть з вибором підходящої запчастини.

Вгору