Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари в побажання
0
Мій кошик

Рукава високого тиску

Рукава високого тиску

У магазині Агроплан ви можете купити рукава високого тиску (РВД), які широко використовуються в гнучких ділянках гідравлічних систем тракторів, комбайнів та іншої сільськогосподарської, лісозаготівельної, дорожньої і будівельної техніки. Робочий тиск в представлених РВД відповідає вимогам європейських стандартів EN 853 і EN 857, а робоча температура встановлена ​​від - 40 - + 100 ° C. Конструкція рукава високого тиску РВД містить один або два металевих обплетення, захищених шарами гуми, що дозволяє гідрошлангу довго витримувати значні тиски робочої рідини, при збереженні необхідної гнучкості. Ми розуміємо важливість швидкості і зручності заміни РВД на вашій техніці, тому в магазині Агроплан є всі необхідні розміри гайки РВД - 17, 19, 22, 24, 27,32, 36, 41 та довжини шланга РВД від 20 сантиметрів до 3 метрів.

Серед найбільш популярних розмірів РВД з гайкою 24 і РВД з гайкою 32 ви зможете знайти різні рівні міцності - стандарт (1sn) та посилену (2sn), також є РВД з кутовими фітингами. Широкий вибір фітингів для РВД (кути, трійники, штуцери, фланці) в магазині Агроплан дозволяє проводити швидку заміну вийшли з ладу шлангів, монтувати їх коректно і прокладати з'єднання РВД будь-якої складності.

При виборі РВД в магазині Агроплан важливо враховувати вимоги до установки рукавів високого тиску на трактори, комбайни і іншу техніку. Довжина РВД повинна бути достатньою, щоб не розтягувати та не перекручувати рукав. Не можна піддавати рукав навантаженню, для якого він не призначений. В установці РВД дуже важливо використовувати правильні фітинги для РВД, щоб уникнути перегибів рукавів високого тиску. Незважаючи на великий запас міцності РВД, нерідко неправильний вибір, який не відповідає умовам експлуатації призводить не тільки до поломок і простоїв тракторів і комбайнів в високий сезон, але і до травмування працюючих на цьому обладнанні людей. Уникнути цього можна, жорстко дотримуючись норм, встановлених державними стандартами і галузевими положеннями по експлуатації обладнання. По телефону або в чаті магазину Агроплан ви завжди можете отримати необхідну консультацію про розмір РВД, необхідної гайки РВД або набору фітингів для установки на ваш трактор (Т-150, МТЗ, ЮМЗ, ДТ-75, Т-16, Т-25, Т -40, К-700 і інші), комбайн (Дон, Нива) та іншу техніку. При виборі виробника ми враховуємо ваші вимоги до якості рукавів високого тиску, в зв'язку з цим вибираємо тільки перевірених постачальників.

При покупці РВД в магазині Агроплан важливо враховувати наступні технічні параметри:
- межі допустимого робочого тиску;
- допустимі радіуси вигину;
- можливі навантаження на РВД.

Всі ціни на РВД актуальні, ви можете робити ваше замовлення відразу на сайті, або зателефонуйте нам і ми оформимо замовлення по телефону.

Вгору