Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари в побажання
0
Мій кошик

Галогенні автолампи

Автолампи галоген

В інтернет-магазині Агроплан можна купити автолампи галогенні з цоколем h1, h3, h4, h7, h8, h9, h11 та іншими для будь-яких моделей автомобіля. Автолампи галогенні представлені в магазині Агроплан працюють від напруги 12 і 24 Вольт, завдяки чому ви завжди зможете вибрати і купити автолампами, які ідеально підійдуть вашому автомобілю. За рахунок збільшеної інтенсивності світла, сучасні автолампи істотно підвищують рівень безпеки, підсилюють чіткість об'єктів на дорозі і дають автомобілісту більше часу для реагування. В асортименті магазину Агроплан представлені автолампи світових брендів Osram, Philips, Narva і інші.

Сучасні галогенні автолампи забезпечують високий рівень яскравості, працюють дуже довго. При виборі автоламп в першу чергу варто звернути увагу на цоколь лампи. Найбільш популярні автолампи з цоколем Н4, але в вашому автомобілі цоколь може бути іншим.
Галогенні лампи для автомобіля відмінно висвітлюють дорогу на ближньому і далекому відстані, успішно використовуються в проти тумана.

Співробітники магазину Агроплан завжди допоможуть підібрати вам потрібну модифікацію автолампи і зроблять швидку відправку по Україні.

Вгору