Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари в побажання
0
Мій кошик

Муфти та крани для рукавів високого тиску

У магазині Агроплан ви можете купити муфти розривні (з'єднувальні) БРС та крани для РВД. Муфти гідравлічні та крани допомагають організувати і тримати під контролем потік рідини в гідравлічних з'єднаннях.
У разі розриву або роз'єднання дрота, муфти розривні допомагають утримувати рідину всередині системи. Крім того, муфти БРС захищають від бруду і не дають йому проникати всередину гідросистеми, не допускають ненавмисного скручування рукавів високого тиску, підвищують швидкість і зручність роз'ємів.

Розрізняють розривні і сполучні муфти за способом з'єднання напівмуфт в одну - ручна засувка або скручування за допомогою ключа відповідно. Варто відзначити, що в гідравлічних вузлах тракторів (Т-150, МТЗ, ЮМЗ, ДТ-75, Т-16, Т-25, Т-40, К-700 і т.п.) і комбайнів (Дон, Нива і т .п.) найчастіше зустрічаються розривні муфти. При виборі розривної муфти важливо вибирати перевірену і надійну модифікацію з конусним клапаном (а не кулькою, який може осісти), щоб муфта не текла і працювала довго.

У магазині Агроплан представлені муфти, які вже довели свою ефективність. Вони не течуть, довго і справно працюють. Ви можете купити муфти різних розмірів - під гайку 17, 19, 22, 24, 27, 32. Крім цього, можна замовити крани РВД для розміру під гайку 24 і 32.
Телефонуйте нам або пишіть в чаті на сайті і ми допоможемо вам зібрати необхідний комплект рукавів РВД разом з необхідними муфтами ВРХ та кранами.

Вгору