Як і обіцяли, підготували новий відеоогляд на LED фару 16 діодів ближнього світла (в попередньому відео ми вже дивилися LED фару на 16 діодів, але дальнього світла). Фара повністю виправдовує очікування - світить широко, яскраво, легко добиває до конуса на відстані 30 метрів. 16 діодів розташовані по 4 в ряд. На кінці світлодіодів розташовані розсіювачі, що розширюють промінь, чим створюється ефект ближнього світла. Загальна потужність фари - 48 Ватт (кожен діод по 3 Ватт). Працює від напруги 12 і 24 Вольт. Звичайна штатна фара (для прикладу ми взяли тракторну) повністю програє за всіма показниками - дивіться на відео з 1:24. 

Світлодіодна фара виконана в металевому корпусі за стандартом IP67 - це значить, що виробник зробив надійний корпус, який захистить її від попадання пилу, бруду і конденсату. Легко монтується на бампер, капот, дах і дуже просто підключається - без реле. LED фара на 16 діодів ближнього світла завдяки купчастості діодів, широкому променю і високої зносостійкості, дуже універсальна - її часто беруть на трактор (Т-150, МТЗ, ЮМЗ, ДТ-75, Т-16, Т-25, Т-40) , автомобіль (зі слабким штатним світлом), комбайн (Дон, Нива), спецтехніку.

Посилання на відеоогляд на нашому каналі на Youtube

Завдяки потужному радіатору, світлодіоди своєчасно отримують потрібну охолодження і працюють довго - більше 30000! годин, що не порівняти зі звичайною фарою.