Кожен, хто замислюється купити LED фару, хоче зрозуміти, як вона світить і точно вона потрібна. У відеоогляді, який ми підготували сьогодні, в реальних умовах показано як світить світлодіодна фара на 16 діодів дальнього світла, а з 58 секунди можна побачити дуже наочне порівняння LED фари і штатної тракторної фари робочого світла.

Роботу вночі в полі (особливо в високий сезон) і рух по нічній дорозі ніхто не відміняв. Без хорошого, яскравого світла працювати і їхати важко, можна допускати аварійні ситуації, псувати свій зір, вдивляючись в темряву. Додаткові LED фари допомагають вирішити всі ці проблеми. Фара з нашого відеоогляду світить дуже яскраво. Світ у LED фари дуже чіткий, спрямований, відмінно видно конуси на відстані 15 і 30 метрів. У фарі встановлені діоди кожен потужністю на 3 Вт, що в цілому дає потужність на 48 Вт і це добре видно по її світлу. Фара підключається від 12 і від 24 Вольт, що дає можливість встановити її на будь-який вид техніки - трактор (Т-150, МТЗ, ЮМЗ, ДТ-75, Т-16, Т-25, Т-40, К-700 та інші ), автомобіль (зі слабким штатним світлом), комбайн (Дон, Нива), спецтехніку.

 

Виконана в металевому корпусі з потужним радіатором, вона прослужить довго (термін служби світлодіодів до 30000 годин!). У найближчому випуску ми підготуємо відеоогляд на таку ж LED фару, але ближнього, робочого світла з широким променем.