Отримуя численні питання наших клієнтів про те як світить та чи інша LED фара, ми зрозуміли, що пора починати і завели свій канал на YouTube.

Першою в нашому списку зустрічайте світлодіодну помаранчеву LED мигалку!

На відміну від роторних мигалок з галогенової лампою, світлодіодна мигалка працює без обертання - в режимі сигнального стробоскопа. У помаранчевий корпус з ударостійкого полікарбонату по колу розміщені діоди, які створюють дуже потужне світіння, привертаючи увагу в будь-який час доби - транспортний засіб відмінно помітно і вдень (під час активного руху) і вночі (в полі та на нічній дорозі). У нашому ролику можна побачити як яскраво світять діоди!

Посилання на відеоогляд на нашому каналі на Youtube

В LED мигалці дуже просте підключення - є можливість живитися як від 12, так і від 24 Вольт. Монтувати можна за допомогою вбудованого магніту або болтів (прорізи для них є в корпусі). Світлодіоди в маячку працюють довго, термін служби в порівнянні з галогеновими вище до 10 разів. У комплект поставки входить шнур від прикурювача з кнопкою вкл. /викл.

Відповідно до закону, помаранчеві проблискові маячки необхідно встановлювати на спецтехніку, трактори, комбайни, щоб попереджати учасників руху і, в результаті, отримувати право відступати від вимог розмітки і деяких знаків під час робіт.