Мигалки!

Для зручності наших покупців ми виділили окремий розділ в нашому каталозі - Проблискові маячки (мигалки). Тепер усі проблискові маячки зібрані в одному місці, тут ви зможете знайти помаранчеві мигалки, жовті мигалки, сині мигалки і червоні мигалки. Крім цього в розділі є кронштейни (штоки і платформи) для установки мигалок на трактор, комбайн, пожежну машину та іншу техніку.

Помаранчеві мигалки є двох видів - галогенні з роторним обертанням і світлодіодні (LED), що працюють в режимі роторного обертання і в режимі стробоскопа. Серед світлодіодних помаранчевих мигалок, також можна виділити мигалки за кількістю діодів - з 30 діодами, 48 діодами і 72 діодами. Все мигалки зроблені з урахуванням стандарту IP67, що гарантує високий пило- та вологозахист. Верхня частина мигалок виконана з міцного полікарбонату, витримує удари і не вигорає на сонці.

Для замовлення мигалок в нашому магазині можете оформляти покупку відразу на сайті, або зателефонуйте нам по одному з телефонів, зазначених на сайті.