,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Леміш на плуг

Леміш ndash; важливий елемент плуга, який використовується для зрізання задернінням землі, а також її переміщення з деформацією. За досить короткий час роботи леміш може втратити не тільки гостроту, але і свою первісну форму. Згодом деталь зношується і потребує заміни.

Леміш для плуга можна оперативно купити в нашому інтернет-магазині. Оформлення замовлення займе п'ять хвилин вашого часу, після цього менеджери оброблять інформацію і уточнять всі деталі доставки. Уже через кілька днів ви будете насолоджуватися новим придбанням, а новий партнер в особі Агроплан вас ніколи не підведе, тому що тут продумана кожна дрібниця.

Які бувають лемеші для плуга?

Леміш плуга відноситься до робочої його частини. Від його міцності і геометричної конфігурації буде безпосередньо залежати якість обробки землі. Розрізняють такі основні види лемеші для плуга:

  • Долотоподібні – леміш для плуга з « носиком », який виступає в сторону (на 0,5 см) і вниз (на 1 см). Це дозволяє плуга швидко заглубляться. Такий інструмент відмінно підійде для суглинистой грунту.
  • Трапецієвидний леміш має просту конструкцію і використовується для обробки вже оброблюваної землі. Він залишає за собою неглибоку і рівну борозну. Такий леміш плуга досить швидко зношується.
  • Зубчастий або з висувним долотом – ідеальний варіант для обробки кам'янистих наділів і оранки глинистих, суглинних грунтів. Така деталь застосовується для орання на велику глибину. Даний вид вважається одним з найпотужніших і підходять навіть для обробки цілини і болотистій місцевості.

Самий універсальний - долотоподібні леміш на плуг, він стійкий до зношування. Якщо лезо затупилося, можна завжди нагострити леміш. Правильно встановлена ​​деталь щільно притискається лезом до майданчика.

Конструкція і особливості роботи лемеші

Ключова функція лемеші – підрізування земельного пласта і відправка його безпосередньо на відвал плуга. Леміш на плуг є елементом предплужника і по конструкції своїй схожий на трапецеидальную пластину. На деталь припадає велике навантаження, тому використовуються високоміцні матеріали, від цього залежить ціна лемеші на плуг. В основному це зносостійка лемішними сталь типу Л 65, 53. Також передбачені отвори під приховані болти.

Гостре лезо обробляється термічним способом. Леміш плуга з боку леза має загартовуватися на ширину не менше 2 см, потім досягається твердість на рівні 60 НRС. Це відбувається при нагріванні вище 700 градусів, а потім різко охолоджується у воді. Після цього потрібна гарт і охолоджування безпосередньо на повітрі.

Конструкція різних видів лемешів відрізняється. Щоб підвищити зносостійкість наноситься на поверхню лемеша для плуга спеціальний сплав сормайт. В процесі експлуатації на робочій стороні лемеші метал набагато швидше зношується, що стосується тильної сторони, то вона довше служить.

При виготовленні лемеша не допускається ніякої прогин леза або спинки лемеші плуга. При цьому стріла прогину не повинна буде перевищувати на лезі – 4 мм і 2 мм по спинці. На корпусі не повинно бути ніяких тріщин. Наплавлений вид лемеші ніякої гарту нічого очікувати піддається.

Регулювання лемеші плуга

Положення лемеші потрібно відрегулювати таким чином, щоб між низом борозни і деталлю був кут нахилу 22 - 30 °. При цьому між лезом і площиною поглиблення кут повинен бути від тридцяти до п'ятдесяти градусів. Остання величина буде залежати від різновиду відвалу, він буває трьох видів:

  • полувінтовие і гвинтові – з кутом 35 °;
  • циліндричні - кут досягає величини 45 °;
  • культурні – з кутом 40 °.

Завдяки правильному налаштуванні лемеші плуга забезпечується безперебійна робота всього плуга. При затуплении ріжучого елемента відбувається досить високе тягове опір навісного обладнання. Для того, щоб цього не сталося, використовується термічна обробка, а кромка зміцнюється за допомогою стійкого сплаву.

Ми пропонуємо виключно оригінальну продукцію, яка відповідає найвищим вимогам міцності і надійності.

Як вибрати леміш на плуг?

Перш за все, потрібно визначитися, до якого виду належить леміш плуга. Наступний важливий критерій – матеріал, який використовується для виготовлення деталі плуга. На нашому сайті представлені такі види лемеші плуга:

  • Леміш, який підходить для ПЛН 4-35, 3-35 або 5-35. Він наплавлений сормайтом, тому відрізняється високою міцністю. Його потрібно прикріпити до черевика корпусу за допомогою звичайних болтів. Кромка відноситься до самозагострювальне, тому немає необхідності постійно точити лезо. Завдяки спеціальній наплавленні, яка виконана безпосередньо по самій кромці, досягається висока зносостійкість вироби. Такий вид можна встановити на плуги до різних тракторам, наприклад, МТЗ або Т-40.
  • Леміш борованої з самозагострювальне кромкою. Завдяки використанню боросодержащей стали деталь буде служити довгий час. Вона підходить до плугів ПЛН 3, 4,5-35.

Ми цінуємо наших клієнтів і їх час, а тому ретельно стежимо за якістю предлагаемойнамі продукції і висилаємо посилку відразу в день заказа.Традіціонно замовлення на леміш плуга можна оформити за допомогою форми на сайті або зателефонувавши нам за контактними телефонами.

Ми працюємо безпосередньо з прямими постачальниками оригінальної продукції, тому кінцевий покупець може купити леміш плуга за вигідною вартості оптом і в роздріб. Якщо у вас виникли питання щодо вибору відповідної деталі, завжди можна зателефонувати нашим менеджерами. Вони добре розбираються в пристрої сільгосптехніки і із задоволенням вам допоможуть.

Новий партнер в особі нашого інтернет-магазину не підведе, тому що тут продумана кожна дрібниця для професійного вирішення питань, а ціни доступні кожному.

Немає товарів

Вгору