Кілька тижнів тому ми отримали новинки - три круглих LED фари від нашого перевіреного постачальника. Розуміючи, що нічого так не допомагає познайомиться з новинкою, як відеоогляд, ми підготували три ролика на кожну з світлодіодних фар і виклали на нашому каналі в YouTube.

Корпус у всіх трьох LED фар однаковий - металевий, круглий, діаметр 112 мм (130 міліметрів загальна висота з урахуванням кріплення). Товщина фар 37 міліметрів з хорошим радіатором середніх розмірів. Фари робочого світла (широкий промінь, ближнє світло) і всі вони підключаються від напруги 12 і 24 Вольт. Підійде для установки на трактор, комбайн, спецтехніку.

На цьому схожість закінчується і починаються досить важливі відмінності.

1. Фара світлодіодна 30W з сигналом повороту. Що важливо знати про фару - потужність 30 Ватт, "Х" -подібний сигнал повороту жовтого кольору. Виглядає не звичайно, але досить красиво. Частина наших клієнтів вже встигли оцінити і придбати цю новинку. Подивіться відео - воно говорить сама за себе:

2. Фара світлодіодна 24W з сигналом повороту. Потужність у фари трохи нижче - 24 Вольт, але зате класичний, спокійний зовнішній вигляд - діоди зверху і знизу дають необхідну ширину променя, а жовтий сигнал повороту розташований по колу LED фари, що створює приємне і зрозуміле для очей світіння. У відео ви зможете самі оцінити всі достоїнства:

3. Фара світлодіодна 78W з функцією стробоскопа. Варто відразу зазначити, що потужність 78 Ватт вказана з урахуванням стробоскопа. Потужність ж робочого світла становить 30 Ватт. Дана фара підійде не всім. В першу чергу вона приверне увагу тих, хто хоче значно підвищити безпеку на робочих ділянках - стробоскоп відмінно привертає увагу і сигналізує про небезпеку. Тому якщо у вас працює кілька бригад і одиниць техніки - дана фара може бути дуже корисною. Дивіться відео і вирішуйте, з безпекою краще не жартувати: